NEW ELEGANCE
 
STRONA GŁÓWNAOFERTASALONY MEBLOWEKONTAKT
 
AMARILLO

AMARILLO – materac w całości wykonany jest z pianki typu HR i Viscor. Pianka typu HR o grubości 14 cm stanowi doskonałą warstwę spodnią materaca,a 4 cm wierzchnia jego część z pianki typu Viscor, zapewnia użytkownikom właściwy komfort snu. Podstawową cechą pianki VISCOR jest mała elastyczność, co wpływa na jej "powolność". Jeśli zanurzymy rękę w piance, pozostanie wgłębienie, które dopiero po chwili stopniowo znika. Świadczy to o jej wpływie na temperaturę i ciężar ciała. W ten sposób Viscor doskonale dostosowuje się do kształtu, zapewniając podparcie tam, gdzie tego potrzebujemy. Dodatkowo redukuje nacisk na całej powierzchni ciała, przynosząc ulgę plecom, szyi, ramionom, a także nogom, stając się przyjacielem zdrowego wypoczynku. W momencie podnoszenia się z pianki VISCOR powraca ona "leniwie" do swojego pierwotnego kształtu. Odpowiednie nacięcia na materacu i boczna siatka pozwalają na właściwą wentylację i szybkie odprowadzanie wilgoci z materaca.

 

Istnieje możliwość wyboru rodzaju pokrowca.

Pokrowiec Lawenda

Lavenda: Pokrowiec materaca wykonany z dzianiny typu dżersej nasączonej wyciągiem z Lavendy, której kwiaty (o delikatnym kolorze jasno niebieskim) produkują ekstrakt o nieskończonych właściwościach leczniczych (tj. przeciwbólowe, rozkurczowe, moczopędne, stymulujące i wzmacniające) oraz kosmetycznych korzystnych przede wszystkim dla skóry tłustej i trądzikowej. Jest ona również szeroko stosowana w psychoterapii, celem przezwyciężenia lęków, niepewności, bezsenności, kołatania serca jak i wszystkich dolegliwości nerwowych, działając regenerująco. Dzięki zastosowanej produkcji oraz specjalnego traktowania, materiały są oczyszczone zachowując właściwości antyseptyczne i bakteriobójcze.

Pokrowiec Silver

Silver: Pokrowiec materaca wykonany z dzianiny typu dżersej z zawartością srebrnej, antystatycznej przędzy odpornej na promieniowanie elektromagnetyczne. Srebro dzięki swoim właściwościom usuwa z naszego ciała ładunki elektrostatyczne, które gromadzimy przez codzienny kontakt z syntetycznymi materiałami i zapobiega nagłym wyładowaniom elektrostatycznym. Zawarta w pokrowcu srebrna przędza ma właściwości antybakteryjne, zwalcza nieprzyjemne zapachy, zapobiega gromadzeniu się kurzu, pozwala rozładować napięcia zapewniając relaks i spokojny sen. Przędza jest trwała i nie wypłukuje się przy praniu utrzymując swoje właściwości przez wiele lat.

Aloe Vera.jpg

Aloe Vera: Pokrowiec materaca wykonany z dzianiny typu dżersej nasączonej wyciągiem z Aloe Vera, która od lat znana jest jako roślina lecznicza mająca zastosowanie w walce z wieloma chorobami. Z uwagi na swoje właściwości odżywcze i przeciwutleniające Aloe Vera chroni naskórek przed uszkodzeniem, wspomaga wzrost komórek, działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie zapobiegając rozwojowi i rozprzestrzenianiu się bakterii, grzybów jak i drobnoustrojów. Aloe Vera ponadto ma również działanie energetyczne i rewitalizujące, ze względu na zdolność stymulacji istotnych funkcji życiowych. Aloe Vera to prawdziwa kopalnia złota w kategoriach jej składników odżywczych. Żel, znajdujący się wewnątrz liści zawiera ponad 75 dobroczynnych składników- enzymy, witaminy, minerały, mono i polisacharydy. W rezultacie otrzymujemy bogaty "koktajl" substancji odżywczych mający zastosowanie w wielu różnych produktach, nie tylko w materiałach materacowych.