NEW ELEGANCE
 
STRONA GŁÓWNAOFERTASALONY MEBLOWEKONTAKT
 
AMOR

Materac AMOR zawiera w sobie STREFOWY BLOK LATEKSOWY – który charakteryzuje się zróżnicowanymi stopniami ugięcia, dopasowanymi do fizjologicznej budowy ciała. Strefy ułożone są zgodnie z naciskiem jaki dana partia ciała wywiera na materac. Pod głową i nogami znajdują się strefy o większym ugięciu, a pod częścią lędźwiową o mniejszym. Dodatkowo posiada w składzie BAWEŁNE -naturalne włókno o doskonałych właściwościach higroskopijnych. Bawełna w czasie snu przejmuje prawie połowę z wytwarzającej się wilgoci ciała, dzięki czemu ochładza nasz organizm i zapewnia odpowiednią wentylację ciała w gorące dni. Stosowana jest po „stronie letniej” materaca.

 

Istnieje możliwość wyboru rodzaju pokrowca.

Pokrowiec Lawenda

Lavenda: Pokrowiec materaca wykonany z dzianiny typu dżersej nasączonej wyciągiem z Lavendy, której kwiaty (o delikatnym kolorze jasno niebieskim) produkują ekstrakt o nieskończonych właściwościach leczniczych (tj. przeciwbólowe, rozkurczowe, moczopędne, stymulujące i wzmacniające) oraz kosmetycznych korzystnych przede wszystkim dla skóry tłustej i trądzikowej. Jest ona również szeroko stosowana w psychoterapii, celem przezwyciężenia lęków, niepewności, bezsenności, kołatania serca jak i wszystkich dolegliwości nerwowych, działając regenerująco. Dzięki zastosowanej produkcji oraz specjalnego traktowania, materiały są oczyszczone zachowując właściwości antyseptyczne i bakteriobójcze.

Pokrowiec Silver

Silver: Pokrowiec materaca wykonany z dzianiny typu dżersej z zawartością srebrnej, antystatycznej przędzy odpornej na promieniowanie elektromagnetyczne. Srebro dzięki swoim właściwościom usuwa z naszego ciała ładunki elektrostatyczne, które gromadzimy przez codzienny kontakt z syntetycznymi materiałami i zapobiega nagłym wyładowaniom elektrostatycznym. Zawarta w pokrowcu srebrna przędza ma właściwości antybakteryjne, zwalcza nieprzyjemne zapachy, zapobiega gromadzeniu się kurzu, pozwala rozładować napięcia zapewniając relaks i spokojny sen. Przędza jest trwała i nie wypłukuje się przy praniu utrzymując swoje właściwości przez wiele lat.

Aloe Vera.jpg

Aloe Vera: Pokrowiec materaca wykonany z dzianiny typu dżersej nasączonej wyciągiem z Aloe Vera, która od lat znana jest jako roślina lecznicza mająca zastosowanie w walce z wieloma chorobami. Z uwagi na swoje właściwości odżywcze i przeciwutleniające Aloe Vera chroni naskórek przed uszkodzeniem, wspomaga wzrost komórek, działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie zapobiegając rozwojowi i rozprzestrzenianiu się bakterii, grzybów jak i drobnoustrojów. Aloe Vera ponadto ma również działanie energetyczne i rewitalizujące, ze względu na zdolność stymulacji istotnych funkcji życiowych. Aloe Vera to prawdziwa kopalnia złota w kategoriach jej składników odżywczych. Żel, znajdujący się wewnątrz liści zawiera ponad 75 dobroczynnych składników- enzymy, witaminy, minerały, mono i polisacharydy. W rezultacie otrzymujemy bogaty "koktajl" substancji odżywczych mający zastosowanie w wielu różnych produktach, nie tylko w materiałach materacowych.


AMOR - Amor (Kupidyn) – w mitologii rzymskiej bóg miłości ,znany pod każdą szerokością i długością geograficzną. Amor, to także: planetoida o numerze katalogowym 1221,film reżysera Thomasa Wangsma, Amor De Cosmos – polityk kanadyjski, Guillermo Amor – piłkarz hiszpański,, Jan Amor Tarnowski – hetman polski, grupa Amora – planetoidy bliskie Ziemi, Gmina Amor (ang. Amor Township) – gmina w stanie Minnesota, w hrabstwie Otter Tail, w USA, Gmina Amor (ang. Amor Township) – gmina w stanie Dakota Północna, w hrabstwie Bowman, w USA.