O NAS

New Elegance to marka nowoczesnych mebli, przeznaczonych głównie  do sypialni, salonu i jadalni. Wyróżnia nas bardzo dobra, zdecydowanie ponadprzeciętna jakość, wyjątkowa dbałość o szczegóły, nowoczesne wzornictwo oraz walory materiałów używanych w procesie produkcji. Ważniejsza od niskiej ceny jest dla nas klasa naszych mebli. Działamy na rynku polskim i zagranicznym. Meble, które oferujemy, zdobyły uznanie m. in. w Danii, Szwecji, Norwegii, Szwajcarii, Niemczech, Holandii, Rosji, Kazachstanie, Chorwacji, Czechach, krajach Bliskiego Wschodu oraz w USA.

 

Naszą główną specjalnością są doskonałej jakości meble do sypialni. Produkujemy nowoczesne, loftowo-industrialne i klasyczne zestawy sypialniane (łóżka, szafy, komody, stoliki nocne, toaletki) oraz solidne łóżka tapicerowane w najlepszym wzornictwie (kontynentalne i z materacem w ramie). Niektóre z modeli naszych łóżek wymagają kilkunastu dni ręcznej pracy. Wszystkie elementy wykonane są z pietyzmem, z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu osiągamy tak zadowalający nas i klientów efekt. Jesteśmy m. in. autorami nowatorskiego systemu Mini Maxi, pozwalającego idealnie dopasować rozmiar zagłówków do preferencji użytkownika i wielkości oraz wysokości pomieszczenia. Naprzeciw zindywidualizowanym potrzebom naszych klientów wyszliśmy również tworząc system mebli do sypialni z możliwością różnej konfiguracji bocznych szaf, łóżek pomiędzy nimi i szafek nad łóżkiem (system Sleep Varia).

Nasze wyjątkowo piękne i komfortowe łóżka zapewniają doskonały sen gościom w wielu ekskluzywnych pokojach hotelowych.

 

Produkujemy również niezwykle wygodne i zdrowe materace doskonałej jakości, idealnie pasujące do naszych łóżek (m. in. linia LUX).

 

Tworzymy doskonałe pod względem wzorniczym i niezwykle wygodne kanapy, sofy, fotele i szezlongi z kilkudziesięciu rodzajów materiałów, z możliwością łączenia ich w różnorodnych konfiguracjach. Klienci znajdą u nas tradycyjne uszaki, pięknie pikowane fotele i szezlongi we francuskim stylu, proste i lekkie skandynawskie sofy na czarnych, metalowych nogach. Wiele modeli oferuje dodatkowe możliwości, takie jak funkcja spania z wykorzystaniem najnowocześniejszych i najtrwalszych mechanizmów rozkładania czy pojemniki na pościel.

 

Do naszej oferty wprowadziliśmy też nowoczesne zestawy mebli do loftowych jadalni, bazujące na elementach o różnych rozmiarach i dające możliwość samodzielnego kształtowania przestrzeni przez klienta.

 

Precyzja i solidność wykonania, jakość używanych materiałów, dbałość o każdy szczegół sprawiają, że meble naszej marki służą klientom wiele lat, pozostając wciąż w dobrym stanie.